Geri

Katılım

Bizimle olan arkadaşlarımız şimdilik gönüllülük esasına göre çalışmaktadır.

Farklı ülkelerde ve şehirlerde yaşayan arkadaşlarımızla birlikte sitemizi ve içeriğini geliştiriyoruz. Birçoğuyla uzun yıllardır tanışıyoruz ve maddi-manevi anlamda birbirimize destek oluyoruz. Burada yaptığımız da geleceğe yatırım. Herkesin kendi işi var ve hayatını o işleriyle idame ettiriyor. Burada tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Birbirimizden bir şeyler öğreniyoruz. Başka insanlara şimdilik ücretsiz bir şeyler öğretiyoruz. Ama ileride burada çalışan ekip için pasif gelir yaratacak bir ortam olmasını istiyoruz.

Bize nasıl katılabilirsiniz?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Please login to send your request!
Bizimle çalışmak için öncelikli olarak herhangi bir dilde en az B2 seviyesinde bilginizin olması gerekiyor. Bunu belgeleyebilirsiniz ya da bizimle konuşarak gösterebilirsiniz. Öğrenmeye açık olmalı ve zamanınızın bir bölümünü bize ayırabilmelisiniz. Size nasıl materyal hazırlanacağını ve derslerin planlanacağını zaten biz öğreteceğiz. Ayrıca bu dersleri hazırladıktan sonra hemen para kazanmaya başlamak isterseniz sistemden çevrimiçi sınıf açmanız mümkün olacak.
Öncelikle Türkçe, Rusça, İngilizce, Almanca dillerinde kendi kendine öğrenme stratejisine uygun dersler planlayacağız. Bunları kurslara çevireceğiz.

İnsanların konuşma becerisiyle ilgili olan taleplerine sistem üzerinden cevap vereceğiz ve zamanı olan öğretmenlere yönlendireceğiz. Onlar da öğrencilerle anlaşarak derslerini yapacak.

Sistemdeki materyaller artınca sitenin reklamlarını yapacağız ve gelen kullanıcıların bıraktığı reklam gelirlerinden herkese paylarını dağıtacağız.
Bununla ilgili çevrimiçi eğitimlerimiz olacak. Kullanılacak programları, nasıl kullanılacaklarını ve dersleri nasıl hazırlayacağımızı anlatacağız. Hazırlanan dersleri paketleyip kurs haline sistem üzerinden getireceğiz.